עונת 1999-2000
מחזור תשעה עשר-15.1.00 |
מחזור עשרים-22.1.00 |
|||||||||||||
הפועל באר שבע | - | הפועל אשקלון |
|
הפועל אשקלון | - | בית"ר באר שבע |
|
|||||||
הפועל בית שאן | - | מכבי קרית אתא-עכו |
|
הכח מכבי ר"ג | - | בני סכנין |
|
|||||||
מכבי קרית גת | - | צפרירים חולון |
|
צפרירים חולון | - | מכבי אחי נצרת |
|
|||||||
מכבי אחי נצרת | - | הכח מכבי ר"ג |
|
מכבי קרית אתא-עכו | - | מכבי קרית גת |
|
|||||||
בני סכנין | - | בית"ר באר שבע |
|
הפועל באר שבע | - | הפועל בית שאן |
|
מחזור עשרים ואחד-29.1.00 |
מחזור עשרים ושנים-5.2.00 |
|||||||||||||
הפועל בית שאן | - | הפועל אשקלון |
|
הפועל אשקלון | - | הכח מכבי ר"ג |
|
|||||||
מכבי קרית גת | - | הפועל באר שבע |
|
צפרירים חולון | - | בית"ר באר שבע |
|
|||||||
מכבי אחי נצרת | - | מכבי קרית אתא-עכו |
|
מכבי קרית אתא-עכו | - | בני סכנין |
|
|||||||
בני סכנין | - | צפרירים חולון |
|
הפועל באר שבע | - | מכבי אחי נצרת |
|
|||||||
בית"ר באר שבע | - | הכח מכבי ר"ג |
|
הפועל בית שאן | - | מכבי קרית גת |
|
מחזור עשרים ושלושה-12.2.00 |
מחזור עשרים וארבעה-19.2.00 |
|||||||||||||
מכבי קרית גת | - | הפועל אשקלון |
|
הפועל אשקלון | - | צפרירים חולון |
|
|||||||
מכבי אחי נצרת | - | הפועל בית שאן |
|
מכבי קרית אתא-עכו | - | הכח מכבי ר"ג |
|
|||||||
בני סכנין | - | הפועל באר שבע |
|
הפועל באר שבע | - | בית"ר באר שבע |
|
|||||||
בית"ר באר שבע | - | מכבי קרית אתא-עכו |
|
הפועל בית שאן | - | בני סכנין |
|
|||||||
הכח מכבי ר"ג | - | צפרירים חולון |
|
מכבי קרית גת | - | מכבי אחי נצרת |
|
מחזור עשרים וחמישה-26.2.00 |
מחזור עשרים ושישה-4.3.00 |
|||||||||||||
מכבי אחי נצרת | - | הפועל אשקלון |
|
הפועל אשקלון | - | מכבי קרית אתא-עכו |
|
|||||||
בני סכנין | - | מכבי קרית גת |
|
הפועל באר שבע | - | צפרירים חולון |
|
|||||||
בית"ר באר שבע | - | הפועל בית שאן |
|
הפועל בית שאן | - | הכח מכבי ר"ג |
|
|||||||
הכח מכבי ר"ג | - | הפועל באר שבע |
|
מכבי קרית גת | - | בית"ר באר שבע |
|
|||||||
צפרירים חולון | - | מכבי קרית אתא-עכו |
|
מכבי אחי נצרת | - | בני סכנין |
|
מחזור עשרים ושבעה-11.3.00 |
|||||||||||
בני סכנין | - | הפועל אשקלון |
|
||||||||
בית"ר באר שבע | - | מכבי אחי נצרת |
|
||||||||
הכח מכבי ר"ג | - | מכבי קרית גת |
|
||||||||
צפרירים חולון | - | הפועל בית שאן |
|
||||||||
מכבי קרית אתא-עכו | - | הפועל באר שבע |
|